Kampanyalar Sipariş Ver

Henüz sepete ürün eklemediniz

İmzalı Forma Kampanyası

İmzalı Forma Kampanyası Katılım Koşulları:

 1. Katılımcılar www.aygaz.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
 2. 15.12.2022 15:00 – 22.12.2022 23:59 kampanya tarihleri arasında, Bal Kaynak Su İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş.’ye ait https://www.instagram.com/pursuailesi/ hesabına giren kullanıcılar, aşağıdaki metinle paylaşacağımız içeriğe yorum yaparak ve arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabileceklerdir;

  Eşsiz Fenerbahçe taraftarı için eşsiz bir yarışma başlıyor! 🤗
  Fenerbahçe’nin attığı en eşsiz golün sizde hissettirdiklerini #EnEşsizGol etiketiyle yorumlarda bizimle paylaşın, imzalı Fenerbahçe forması kazanma şansını yakalayın! 💛💙
  İşte kazanmak için yapmanız gerekenler;
  🌼 #EnEşsizGol etiketiyle Fenerbahçe’nin attığı en eşsiz golün size hissettirdiklerini yorumlarda paylaşın.
  🌼 2 arkadaşınızı etiketleyin.
  🌼 @pursuailesi hesabını takip edin.
  Yarışmayı kazanan 11 kişiden biri olun, imzalı Fenerbahçe forması kazanma şansını yakalayın! 🤗
  Yarışma koşullarına profildeki linkten ulaşabilirsiniz.
  #Pürsu #EşsizBirSu #Fenerbahçe #SarıLacivertSevda #Yarışma
  @fenerbahce

 3. Ödülü kazanacak en yaratıcı yorumlar Pürsu jürisi tarafından seçilecektir.
 4. Kazanan 11 kişiye Fenerbahçe oyuncuları tarafından imzalanmış forma hediye olarak verilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.
 5. Yarışma, Pürsu resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 22.12.2022 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 6. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
 7. Katılımcıların Pürsu  resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (https://www.instagram.com/pursuailesi)
 8. Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
 9. Değerlendirme 23.12.2022 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 23.12.2022 tarihinde saat 15:00’te https://www.instagram.com/pursuailesi/  adresinde duyurulacaktır.
 10. Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, isim, soy isim, adres, cep telefonu ve forma beden bilgilerini   https://www.instagram.com/pursuailesi/ adresine özel mesaj yolu ile 07.01.2023 saat 16.00’ya kadar göndermeleri gerekmektedir.
 11. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Bal Kaynak Su İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 12. Bal Kaynak Su İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 13. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 14. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 15. Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 16. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 17. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Bal Kaynak Su İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 18. Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
 19. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 20. Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 09.12.2022 tarihli ve E-40453693-255.05.02-28664 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmektedir.
close Fiyatları görebilmek için seçim yapınız.
expand_more
Seç