Kampanyalar Sipariş Ver

Henüz sepete ürün eklemediniz

Hakkımızda

Pürsu, eşsiz bir su...

36 ilde 400’e yakın bayisiyle 2011 yılından beri su sektöründe hizmet veren Koç Topluluğu markası Pürsu, Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin çatısı altında faaliyetlerini Türkiye’nin en güvenilir doğal su kaynaklarından Uludağ ve Nazilli’deki 2 farklı tesisinde sürdürmektedir.

Pürsu, güçlü dağıtım ağı, kaliteli servis anlayışı, sağlık ve hijyene verdiği önem sayesinde kısa sürede ambalajlı su sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır.

Pürsu ailesi olarak tüketicilerimize tescilli Uludağ kaynaklı markamız Pürsu Elite ve tescilli Nazilli kaynaklı markamız Pürsu Premium ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şirket

Pürsu, 2019 yılından itibaren su satışı alanındaki faaliyetlerinin yaygınlaştırılması ve üretim kapasitesinin artırılması için yeni yatırımlara ağırlık vermiştir.

Bu kapsamda 2019 yılının mart ayında Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerinin tamamı ve İnegöl'deki dolum fabrikası satın alınmış olup tüketicilerimize arz edilecek suyun kalite kontrolünün sağlanması adına fabrikadaki laboratuvarlar yenilerek yeni cihaz yatırımları yapılmıştır.

Bursa İnegöl’de yer alan, 85.000 m2 fabrika alanı ve 12.000 m2 kapalı alana sahip olan tesiste; 19 L polikarbon damacana, 330 ml, 500 ml, 1.5 L, 5 L, 10 L,19 L pet; 330 ml cam, 750 ml cam şişe, 15 L cam damacana ve tüm bardak grubu ürünlerin dolumu yapılmaktadır.

Su arzının artırılması ve yeni kaynakların kullanıma açılması için resmi izin süreleri tamamlanmış olup fabrikamızda yatırımlar devam etmektedir.

Pürsu ailesi olarak sunduğumuz her bir ürünümüzü en taze şekilde size teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bir ürünün üzerindeki Pürsu markası; onu güvenle tüketebileceğinizin ve ürünlerimiz size teslim edilene kadar ilgili tüm yasal mevzuatlara uyulduğunun teminatıdır.

Yönetim Kurulu

Gökhan TEZEL Yönetim Kurulu Başkanı
Gökhan DİZEMEN Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Fikret COŞAR Yönetim Kurulu Üyesi

Şirket Müdürü

Hakan Çelik Şirket Müdürü

Ticaret Sicil Bilgileri

Ticaret Unvanı: Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Tacirin Sicil Numarası:İstanbul Ticaret Sicili / 194473-5
MERSIS Numarası:0134041842100001
İşletmesinin Merkezi:Büyükdere Caddesi No: 145/4 Zincirlikuyu 34394 İstanbul
close Fiyatları görebilmek için seçim yapınız.
expand_more
Seç